Odpowiedz 
Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Autor Wiadomość
kulers   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Post: #31
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Dziś wiedząc jak on gra też tak sądzę :) zwłaszcza że jolanę można sobie zamówić a tego Luxa raczej nie:) Pozdrawiam :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014 13:37 przez kulers.)
17-01-2014 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wookation   Offline
Akustyczny
***


Liczba postów: 692
Dołączył: Oct 2013
Post: #32
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Można by było prosić o video jak on gra, albo próbki?
18-01-2014 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kulers   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Post: #33
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Tak jak nagram ten instrumental jako bonus na płyte ale to jeszcze chwilę potrwa najpierw skończymy wokale i na deser nagramy astera lux str:) Pozdrawiam
19-01-2014 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wookation   Offline
Akustyczny
***


Liczba postów: 692
Dołączył: Oct 2013
Post: #34
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Super :) jakbyś był w Krk, koncert lub coś innego to prosiłbym o info, czy można Cię, gdzieś spotkać i pogadać o kolekcji Defila?
19-01-2014 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kulers   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Post: #35
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Tak jak zobaczysz plakat to wal śmiało :)
19-01-2014 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KISSbestfan   Offline
Maniak wioseł
****


Liczba postów: 2,961
Dołączył: Sep 2011
Post: #36
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
A w stolicy kiedy bedzie mozna zastac ? Nie zebym tu probowal sie dowiadywac o planach, ale mimo wszystko byloby milo spotkac dobroczynce. Poza tym chetnie posluchalbym STR w akcji
19-01-2014 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kulers   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Post: #37
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
W Stolicy bywam jak muszę..... kocham Warszawę to moje rodzinne miasto to mój DOM !! ale żyję pod Warszawą na łonie przyrody:) tak wiele i szybko się dzieje że trudno ogarnąć wszystkie miłości i pasje ,które przyszło mi realizować.Tak więc w tej chwili nagrywam kolejną autorską płytę z zespołem BIG BIT gdzie właśnie zamierzam użyć ASTERA LUX str :) wtedy go usłyszysz... nagrywam również płytę z moim nowym trzecim zespołem ROMANTIC FUNK z którym wyrażam swoją miłość do muzyki lat 80 tych w której gitara basowa miała bardzo ważną a nawet czasem wiodącą rolę (ponieważ bas to mój wiodący instrument ... na gitarze gram tylko w Big Bicie...) natomiast na naszej nowej obecnej płycie Papa D jest zajawka tego mojego projektu utwór nr.11 .......Więc zapraszam jak usłyszysz o koncercie za kulisy z konkretnym hasłem dla ochrony ....po którym cię rozpoznam:) Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2014 11:53 przez kulers.)
20-01-2014 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KISSbestfan   Offline
Maniak wioseł
****


Liczba postów: 2,961
Dołączył: Sep 2011
Post: #38
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Chyba wiem jakie haslo ;) A ze z Piaseczna jestem, to pewnie zagoszcze jak tylko bedzie okazja. Musze obczaic Papa D, sluchalem niedawno w VOXie audycje. Fajnie ze odswiezacie Ryana Parisa ! Szkoda ze VOX to juz nie to samo co jeszcze tak niedawno ...
20-01-2014 00:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kulers   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Post: #39
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
będziemy zawsze tam gdzie nas zaproszą nie mamy wpływu na zmiany w danych stacjach to ich problem:( my jesteśmy sobą :)
20-01-2014 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kulers   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2012
Post: #40
RE: Cała kolekcja !!!!:)) MUZEUM
Witam w moim facebookowym muzeum doszły zdjęcia kolejnych eksponatów i UNIKALNYCH PROTOTYPÓW!!!! nie długo dowiozę i sfotografuję następne ale na razie brak czasu :( Przypominam trzeba się zalogować na facebooku i wpisać w wyszukiwarkę MUZEUM GITAR DEFIL .Napiszcie tam coś o swoich historiach defilowych :). UWAGA Na razie są tam zdjęcia robocze. Prawdziwa sesja przed nami:)
24-01-2014 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: