Odpowiedz 
The Feel of DEFIL - projekt
Autor Wiadomość
StaCh   Offline
Music man
****


Liczba postów: 2,662
Dołączył: Nov 2014
Post: #61
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Hello KISS!
Widze Kosmosa i chyba Twoj bas, ktory nota bene slabo slychac na nagraniu z Youtube?
Hello Defilader!
To jeszcze mam troche czasu na cwiczenia :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2016 08:28 przez StaCh.)
20-03-2016 08:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KISSbestfan   Offline
Maniak wioseł
****


Liczba postów: 2,961
Dołączył: Sep 2011
Post: #62
RE: The Feel of DEFIL - projekt
(20-03-2016 08:24)StaCh napisał(a):  Hello KISS!
Widze Kosmosa i chyba Twoj bas, ktory nota bene slabo slychac na nagraniu z Youtube?
Hello Defilader!
To jeszcze mam troche czasu na cwiczenia :-)

Zgadza sie, zarowno Kosmos jak i basowka naleza do mnie. Kolega gra na codzien na pozyczonym ode mnie Aster Basie 2, szykuje dla niego taki sam model.
Na nagraniu kiepsko go slychac, bo nagranie dosc amatorskie, na miejscu bylo duzo lepiej. Inna sprawa, ze kolumna do ktorej byl podpiety byla rozkrecona na maxa, a i tak nie bylo bardzo glosno.
20-03-2016 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Muflon   Offline
ja tu tylko sprzątam
****


Liczba postów: 1,873
Dołączył: Oct 2011
Post: #63
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Gambling Moose (w tym ja jako pokładowy sześciodrutowiec) może spróbuje nagrać defilową wersję demówki. Aktualnie regularna wersja jest w trakcie miksowania, a potem by zostało tylko dograć dwie ścieżki w wersji na defilach ;)
20-03-2016 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
StaCh   Offline
Music man
****


Liczba postów: 2,662
Dołączył: Nov 2014
Post: #64
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Sprawa, o ktorej chce napisac laczy sie posrednio z tematem bowiem dotyczy praw autorskich do podkładów publikowanych na Youtube i na stronach internetowych roznych autorow. Ostrzegal mnie przed tym kolega Defilader, ze rozni autorzy podkladow roznie traktuja swoje utwory piszac, ze sa Free. Otoz nie do konca sa free. Po pierwsze bardzo trudno bylo mi znalezc adresy mailowe do tworcow niektorych podkladow, ktore akurat mi sie podobaly. Niektorzy nie pojawili sie na swoich stronach ponad 2 lata od publikacji, inni posługują sie Twitterem lub Facebookiem do komunikacji czego ja osobiscie nie trawie. Jeden mi odpisal, ze moge jego podkłady kupic w wielu miejscach w sieci (Amazon) i moge jesli chce swoja solowke przedstawic na Youtube lub prezentowac ja na wystepach natomiast zabronione jest tworzenie nagran, piosenek i sprzedazy tychze. Ale zawsze moge u niego zamowic indywidualny podklad wedle mojego zyczenia (nie pytalem za ile i na jakich warunkach).
Podobno godzina w studio nagran kosztuje 60 zlotych ale moze mam zle informacje, wiec lepiej prosty podklad nagrac samemu w studio lub warunkach domowych jak ktos takie posiada, zeby nie wpasc przypadkowo na mine.
Cwiczyc w domu nikt mi nie zabroni ale z publikacja trzeba juz uwazac.

(20-03-2016 14:32)KISSbestfan napisał(a):  
(20-03-2016 08:24)StaCh napisał(a):  Hello KISS!
Widze Kosmosa i chyba Twoj bas, ktory nota bene slabo slychac na nagraniu z Youtube?
Hello Defilader!
To jeszcze mam troche czasu na cwiczenia :-)

Zgadza sie, zarowno Kosmos jak i basowka naleza do mnie. Kolega gra na codzien na pozyczonym ode mnie Aster Basie 2, szykuje dla niego taki sam model.
Na nagraniu kiepsko go slychac, bo nagranie dosc amatorskie, na miejscu bylo duzo lepiej. Inna sprawa, ze kolumna do ktorej byl podpiety byla rozkrecona na maxa, a i tak nie bylo bardzo glosno.
KISS moze to byl ten Twoj piecyk co go miales w bagazniku jak do mnie przyjechales? :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2016 18:29 przez StaCh.)
23-03-2016 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KISSbestfan   Offline
Maniak wioseł
****


Liczba postów: 2,961
Dołączył: Sep 2011
Post: #65
RE: The Feel of DEFIL - projekt
(23-03-2016 18:26)StaCh napisał(a):  KISS moze to byl ten Twoj piecyk co go miales w bagazniku jak do mnie przyjechales? :-)

He he, az tak zle to nie bylo :P Gral na kolumnie chyba 120 W mocy, ale perkusja byla nieoslonieta, wzmacniaz gitarowy tez niezle rozkrecony, a w basie sa stare przetworniki z kiepskim sygnalem
23-03-2016 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
StaCh   Offline
Music man
****


Liczba postów: 2,662
Dołączył: Nov 2014
Post: #66
RE: The Feel of DEFIL - projekt
(14-12-2015 14:14)Daniel22 napisał(a):  Jeżeli będzie VOL.2, to ja bardzo chętnie wpadnę ze swoim bastonem, może uda się coś nagrać z kolegą ;). Największy problem mielibyśmy jedynie z dograniem jakiejś perkusji.
Jak chcesz to Ci wysle nagranie z mojego automatu perkusyjnego tylko podaj jakis przyklad z sieci o jaki rytm i tempo Ci chodzi to sprawdze czy mam taki w zestawie muliefektu.
14-05-2016 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
defilader77   Offline
Ludożerka nie pokuma
****


Liczba postów: 1,173
Dołączył: Jun 2013
Post: #67
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Kolejna okazja (chyba już ostatnia) by zdobyć kolekcjonerskie wydanie płyty "The Feel of DEFIL" i inne wydawnictwa, niektóre również nagrane na Defilach:
https://www.facebook.com/bonimedia/posts...38786486:0
09-06-2016 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajos   Offline
GITA TV
******


Liczba postów: 1,766
Dołączył: Dec 2015
Post: #68
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Tak powoli przymierzam się do nagrania numeru, tylko czy się do czegoś nadaje?
https://www.youtube.com/watch?v=h-MGK2Uq...e=youtu.be
23-10-2016 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
StaCh   Offline
Music man
****


Liczba postów: 2,662
Dołączył: Nov 2014
Post: #69
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Czy nagrywales to przez dziurke od klucza :-)
23-10-2016 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajos   Offline
GITA TV
******


Liczba postów: 1,766
Dołączył: Dec 2015
Post: #70
RE: The Feel of DEFIL - projekt
Przez PODa.
Jeśli chodzi o obraz to mój aparat nie lubi filmować po zmroku a nie mam (jeszcze :) ) studia filmowego.
23-10-2016 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: