Odpowiedz 
Defil Baston - Wojski
Autor Wiadomość
Wojski   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,307
Dołączył: Sep 2013
Post: #31
RE: Defil Baston - Wojski
Zdobyłem jakiś czas temu dwa komplety nieużywanych kluczy do Bastona! Jeden zamontuję :).
       
10-03-2021 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konrad   Offline
Repairman
*******


Liczba postów: 4,324
Dołączył: Feb 2016
Post: #32
RE: Defil Baston - Wojski
Kurde...szok, nowe klucze sprzed 40 lat!
Czy to do tego basu co ja robiłem gryf ?
11-03-2021 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojski   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,307
Dołączył: Sep 2013
Post: #33
RE: Defil Baston - Wojski
Tak, do tego :), mam dwa Bastony (ten który robiłeś i ten co z poprzedniej strony na zdjęciu z Jolą 2), ten czerwony z pierwszej strony w końcu sprzedałem i wisi teraz u kogoś na ścianie obok Astera i chyba Jazza jak dobrze pamiętam.

Swoją drogą lubię rozmowy z ludźmi którzy sprzedają/kupują te rzeczy. Ten od tych kluczy przy rozmowie telefonicznej spytał ile mam lat (25) i po usłyszeniu odpowiedzi powiedział: Widzi Pan, mi się życie kończy, bo mam ponad siedemdziesiąt, a Panu zaczyna.
11-03-2021 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajos   Offline
GITA TV
******


Liczba postów: 1,766
Dołączył: Dec 2015
Post: #34
RE: Defil Baston - Wojski
Ojej ale znalezisko te klucze! :) Zobaczcie jakie ślicznie białe motylki, aż szkoda montować. :)
14-03-2021 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojski   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,307
Dołączył: Sep 2013
Post: #35
RE: Defil Baston - Wojski
Mam takich dwa komplety więc jeden poświęcę :). Drugi zestaw jeszcze lepszy, bo kompletny, tutaj przy jednym brakuje tulejki.
Kiedyś dorobię z żywicy takie motylki dzięki którym masa kluczy odzyska nowe życie :).
14-03-2021 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojski   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,307
Dołączył: Sep 2013
Post: #36
RE: Defil Baston - Wojski
Nowy nabytek, Baston 77'. Praktycznie całe życie przeleżał w pokrowcu w akademii muzycznej w Bydgoszczy. Jedyny mankament to zdarty lakier do gołej deski na rogu koło logotypu Baston, strasznie dziwnie to wygląda i ciekawe jak do tego doszło bo poza tym defektem gitara nie ma nawet lekkich odgniotek. Ze dwa lata temu ktoś go odkopał i odsprzedał kolekcjonerowi polskich basówek. Skontaktował się wtedy ze mną i sprzedałem mu logo z nazwą modelu. W marcu 2020 z powrotem wróciła na olx, zastanawiałem się czy go nie kupić ale niepewność co do utrzymania pracy w związku z narastającą pandemią zwyciężyła. Niedawno znowu ktoś go wystawił i udało mi się zobaczyć ogłoszenie minutę po wystawieniu ;). 400zł za praktycznie nieużywaną gitarę. W komplecie pokrowiec z numerem inwentaryzacyjnym.
   
   
   
   
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2022 11:12 przez Wojski.)
05-01-2022 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konrad   Offline
Repairman
*******


Liczba postów: 4,324
Dołączył: Feb 2016
Post: #37
RE: Defil Baston - Wojski
Śliczny! Gratuluję
p.s.
moja żona zauważyła że te wcześniejszy były znacznie lepiej wykonane, bo mają ładne okienka w przetwornikach...a nie jakieś "niebieskie od czapy" :)
05-01-2022 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ajf   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,611
Dołączył: Feb 2018
Post: #38
RE: Defil Baston - Wojski
@wojski - nie jaram się basówkami, ale szczerze zazdraszczam - piekna sztuka
@konrad - te nasze niedługo będą ekspertkami gitarowymi. Fajnie że czasem zainteresują się tym co robimy
05-01-2022 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szarpi   Offline
Użytkownik
**


Liczba postów: 344
Dołączył: Feb 2018
Post: #39
RE: Defil Baston - Wojski
Toć to mój Bastonik z 1979r. Piękny!
05-01-2022 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: