Odpowiedz 
Kolekcja Gajosa
Autor Wiadomość
gajos   Offline
GITA TV
******


Liczba postów: 1,766
Dołączył: Dec 2015
Post: #241
RE: Kolekcja Gajosa
(02-09-2022 19:50)Wojski napisał(a):  Ja mam tylko siedem. Ten Twój nowy kosmos miał pewnie oryginalnie metalowe gałki (takie same jak masz w pomarańczowym egzemplarzu).

Po raz pierwszy ktoś wie lepiej co mam ode mnie. :) Dobrze że pamiętam że mam pomarańczowego. :) Za dużo tego po prostu, dlatego też wychodzę z ilości. Docelowo zostawię najpotrzebniejsze sztuki.
Wybaczcie że nie wiem co mam, Kosmosy dosłownie przykryte, niektóre w oryginalnych w pokrowcach czekają na końcu kolejki do remontu.
02-09-2022 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konrad   Offline
Repairman
*******


Liczba postów: 4,324
Dołączył: Feb 2016
Post: #242
RE: Kolekcja Gajosa
Jaskółki w Wyszkowie ćwierkały, iż podobno kolega gajos zakupił kolejnego Kosmosa...znaczy się ma ich więcej niż ja (7) hmmm...będąc szczerym nie podoba mi się za bardzo ten stan rzeczy :)
10-11-2023 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajos   Offline
GITA TV
******


Liczba postów: 1,766
Dołączył: Dec 2015
Post: #243
RE: Kolekcja Gajosa
Kolego Konrad, to prawda i hula jak złoto, jak będę miał więcej czasu to wrzucę zdjęcia. No i ma całą maskownicę! :) Zresztą, w ogóle moje "chwaliposty" są opóżnione o kilka miesięcy. No nie mam parcia na szkło w tym temacie. Nie wybaczajcie. :)
08-01-2024 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: