Odpowiedz 
Defil Carioca by spoonmm
Autor Wiadomość
spoonmm   Offline
Nowy Użytkownik
*


Liczba postów: 14
Dołączył: Oct 2021
Post: #1
Defil Carioca by spoonmm
Oto moje poczynania z Cariocą, którą zakupiłem za grosze na jednym z portali aukcyjnych. Na pierwszy rzut oka nie wyglądała źle, lecz to tylko pozory. Pierwsze co zauważyłem po otworzeniu paczki to to, że stopka była nieudolnie klejona i wyginała się w rękach, gitara była pomalowana lakierem na stary lakier, mnóstwo zacieków, a warstwa lakieru taka, jakby ktoś ją wykąpał w tym lakierze. Wiele dni skrobania - cykliny, nożyki, środki do usuwania lakieru i... prawie nic nie zaszło, lakier jak beton , papier na maszynie ledwo dał radę. Zreperowałem stopkę gryfu. W między czasie od chinoli przyszła paczka z gratami i gryf klonowy. Stwierdziłem, co mi tam, lecimy na grubo i dorobię drugi gryf, nowa podstrunnica markery z abalone, binding, progi 2,9. Kombinowania było mnóstwo. Co do elektroniki, stwierdziłem, że jak szaleć to szaleć, wpasuję układ ze stratocastera. Na dzień dzisiejszy gitara już gra. Została kosmetyka i malowanie. Cóż więcej... krytyka mile widziana :-)                                                


Załączone pliki Miniatury
                           
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2021 13:33 przez spoonmm.)
08-10-2021 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
StaCh   Offline
Music man
****


Liczba postów: 2,662
Dołączył: Nov 2014
Post: #2
RE: Defil Carioca by spoonmm
No to zes sie chlopie narobil i to jeszcze nie koniec :-)
08-10-2021 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spoonmm   Offline
Nowy Użytkownik
*


Liczba postów: 14
Dołączył: Oct 2021
Post: #3
RE: Defil Carioca by spoonmm
Roboty mnóstwo to fakt, ale to dobre oderwanie od szarej rzeczywistości, no i wiele się można na błędach nauczyć
08-10-2021 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konrad   Offline
Repairman
*******


Liczba postów: 4,325
Dołączył: Feb 2016
Post: #4
RE: Defil Carioca by spoonmm
Wow !!!
Fajnie to ofarnąłeś.
08-10-2021 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: