Odpowiedz 
Kolekcja Kamila
Autor Wiadomość
ajf   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,622
Dołączył: Feb 2018
Post: #31
RE: Kolekcja Kamila
Ja Ci zazdroszczę, jeszcze nie udało mi się kupić gitary, którą można było nastroić i zagrać na niej bez mojej większej ingerencji w instrument.
05-06-2018 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Al-Ko owner   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 197
Dołączył: Apr 2017
Post: #32
RE: Kolekcja Kamila
Takich typowo niegrających mam 3, Jazza, którego skończenia nie mogę się doczekać, Rumbę w stanie agonalnym i Melodię do korekty, tak to resztę mogę ocenić jako: grają na sucho, ale nie jeszcze elektrycznie. Tzn wciąż kończę (chcę to zrobić raz a porządnie) konstruować przetworniki do Alko, Lux ma do poprawy elektronikę (no i chciałem się pobawić w jakieś malowanie), to samo z Asterem, aaaa i zapomniałem jeszcze o Lunie, w której muszę poprawić progi :/
05-06-2018 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konrad   Offline
Repairman
*******


Liczba postów: 4,363
Dołączył: Feb 2016
Post: #33
RE: Kolekcja Kamila
Jesli chodzi o akcje to siodelko mostka z tego co widac jest dosyc niskie wiec zostaje gryf.....sprawdź krzywiznę/bananiznę przeważnie samo wyprostowanie gryfu już sporo obniża struny. W następnej kolekności próg zerowy..często dawali od basu co powodowało twardość w pierwszych pozycjach.
Jesli chodzi zas obrzmienie to akurat Fendera nie trudno "zjeść"
05-06-2018 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: