Odpowiedz 
Wypożyczenie do muzeum
Autor Wiadomość
diadem   Offline
gitarowy dłubacz
**


Liczba postów: 220
Dołączył: Aug 2013
Post: #21
RE: Wypożyczenie do muzeum
Jakby było trzeba to ja mam Jolę 22(co prawda bez jednego przetwornika, ale reszta 100% oryginał) wersja z potencjometrami obrotowymi.
Z tym, że chciałbym wiedzieć jak wyglądała by umowa ubezpieczeniowa, gdyż mam z tym trochę przykre doświadczenie. Otóż ubezpieczyłem kiedyś w znanej firmie przewozowej gitarę, aby kurier nie załatwił mi jej w drodze. Oczywiście kurier tak starannie obchodził się z gitarą, że złamał główkę. Sprawę zgłosiłem do reklamacji, spisaliśmy protokół szkody i dostałem..... 89zł, gdyż rzeczoznawca określił, że zniszczenia to 10%, gitara warta w/g niego rynkowo około 900zł i tyle. A o przywróceniu do stanu pierwotnego nie było mowy. Reasumując jak trzeba to podeślę Jolę 22, ale z zastrzeżeniem, że w razie uszkodzenia żądam przywrócenia do stanu pierwotnego.
12-04-2014 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
andros   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 30
Dołączył: May 2014
Post: #22
RE: Wypożyczenie do muzeum
W Lubinie 5 grudnia 2014 r. otwarto wystawę w ramach projektu „Defil – fabryka wspomnień”.
Czy można się dowiedzieć – jeśli to nie jest objęte jakąś tajemnicą - kto z „tutejszych” Defilowiczów i co ze swoich eksponatów ostatecznie na niej wypożycza/prezentuje?
25-12-2014 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rzech   Offline
Użytkownik
****


Liczba postów: 1,031
Dołączył: Nov 2012
Post: #23
RE: Wypożyczenie do muzeum
Wypożyczony ostatecznie jest jedynie KOSMOS

http://www.defil-vintage.pl/2014/12/kosm...leria.html
25-12-2014 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
andros   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 30
Dołączył: May 2014
Post: #24
RE: Wypożyczenie do muzeum
Chyba jest więc tak, że potencjalne możliwości „misyjne” tej wystawy a także i eksponatów zgromadzonych przez „Defilowiczów” (jakkolwiek to nie brzmi), na razie nie do końca zostały wykorzystane...
Trochę szkoda.
25-12-2014 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: