Odpowiedz 
Defil i chillout-metal ;)
Autor Wiadomość
defilader   Offline
Nowy Użytkownik
*


Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2013
Post: #1
Defil i chillout-metal ;)
Z przyjemnością chciałbym nieco pochwalić się, jak wypada Defil Tosca w tzw. muzyce alternatywnej ;)

Muzyka moja, video z braku laku też moje ;)

http://www.youtube.com/watch?v=KzLsegXdpPA

Przy okazji zapytam, czy to prawda, że Tosca niezbyt nadaje się do grania cięższego metalu? Ktoś może kojarzy z czego to wynika?
24-04-2013 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Muflon   Offline
ja tu tylko sprzątam
****


Liczba postów: 1,873
Dołączył: Oct 2011
Post: #2
RE: Defil i chillout-metal ;)
Nadaje się, tylko trzeba wiedzieć jak dostosować ustawienia osprzętu. Ja mam te same pickupy w swoim LP i idzie młócić. To tylko stereotypy.

http://www.youtube.com/watch?v=2UCRY6R-yKI
24-04-2013 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
defilader   Offline
Nowy Użytkownik
*


Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2013
Post: #3
RE: Defil i chillout-metal ;)
Czyli kwestia efektów wyłącznie i ustawienia odpowiednich parametrów?

Spotkałem się również z opiniami, że lepsze brzmienia metalowe można uzyskać wyciszając jeden z przetworników. Faktycznie, wydaje mi się, że można nieco zyskać na szczegółowości dźwięku, ale czegóś mi tu jeszcze brakuje. Może po prostu trzeba popracować nad techniką, a nie technikaliami ;)
24-04-2013 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Muflon   Offline
ja tu tylko sprzątam
****


Liczba postów: 1,873
Dołączył: Oct 2011
Post: #4
RE: Defil i chillout-metal ;)
Technikalia oczywiście, jak będziesz trącał chaotycznie struny to będzie bałagan a nie metal.
Trzeba po prostu dobrać efekt który dobrze współgra z gitarą, piec który wyeksponuje wcześniej wymieniony duet i heja. :)
24-04-2013 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: