Odpowiedz 
Co to za gitara???
Autor Wiadomość
Rafalchr74   Offline
Nowy Użytkownik
*


Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2017
Post: #11
RE: Co to za gitara???
Głowy nie dam sobie uciąć że nie było to D ale na pewno dużo smuklejsze niż w Defilu bo kolega z którym grałem wówczas miał zieloną Melodię i gryf był dużo mniej wygodny niż u mnie. Natomiast co do reszty to wygląda na to ze to musiała być gitarka Alko. Po obejrzeniu twoich zdjęć wszystko się zgadza . Kształt pudła, otwory rezonansowe miałem dwa bo nie było płytki z przełącznikami tylko same potencjometry ale kształt otworu właśnie taki, a główka gdyby dorysować do twojej symetrycznie górę z trzema kluczami to właśnie tak to wyglądało.
Jak będę w domu to wrzucę filmik z YT bo znalazłem jakiegoś młodziana znęcającego się właśnie nad taką dwunastką jak była moja.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Nie sądzę żeby moja gdzieś wypłynęła po 25 latach od kradzieży, ... ale może ktoś w latach 90-tych kupił taką dwunastkę Alko z napisem ACDC po taniości od złodzieja (okolice Żyrardowa).... może jeszcze nie spłonęła w ognisku chętnie bym ją jeszcze raz podotykał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2017 18:26 przez Rafalchr74.)
18-07-2017 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Al-Ko owner   Offline
Użytkownik
*


Liczba postów: 197
Dołączył: Apr 2017
Post: #12
RE: Co to za gitara???
Cieszę się, że udało mi się komuś pomóc. Filmów z gitarami Alko jest bardzo niewiele i można je policzyć na palcach jednej ręki... okaleczonej.
18-07-2017 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: