Defil Forum

Pełna wersja: Defil Kosmos od Zdynia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ok Panowie i nieliczne panie, nadszedł czas by podgrzać trochę atmosferę, a co! :D Po mocno kontrowersyjnym Asterze, który wywołał spore zamieszanie i miejmy nadzieję zaraził nieuleczalną chorobą kolejnych potencjalnych nosicieli, prezentuję kultowy model Kosmos ze stajni Defila.

[Obrazek: DefilKosmos-001s.jpg]
[Obrazek: DefilKosmos-004s.jpg]
[Obrazek: DefilKosmos-021s.jpg]
[Obrazek: DefilKosmos-026s.jpg]

I jak zawsze Link do obszernej galerii ;)
http://s389.photobucket.com/user/Zdynio/...l%20Kosmos

Oczywiście Kosmos jest już gotowy i trzyma poziom Białego Astera :D
Ciekawi co z tego wyszło? :D

Kopfscielniak

Pikne chopie pikne
;) mi też się podoba.
Nie będę Was dłużej trzymał w niepewności.

Oto Defil Kosmos po renowacji.
[Obrazek: DefilKosmosGold-017s.jpg]
[Obrazek: DefilKosmosGold-018s.jpg]
[Obrazek: DefilKosmosGold-003s.jpg]
[Obrazek: DefilKosmosGold-015s.jpg]

Więcej zdjęć znajdziecie jak zawsze na http://s389.photobucket.com/user/Zdynio/...l%20Kosmos
Zdjęcia były zrobione wczoraj. Dziś nakleiłem jeszcze złoty napis Kosmos na wysokości pierwszego pickupa :)
świetnie

i od razu pytam czy mozna wrzucić na stronę. Powstanie galeria DEFIL CUSTOM
Cudo :) pogratulować.
Jak w końcu dorwę melodię, pierwszą wersję, to chcę ją zrobić na biało ze złotymi wstawkami.
zdynio dobra robota.Możesz napisać coś więcej na temat samej renowacji czym lakierowałeś jaka farba i jaki bezbarwny akryl?nitro???
Wiem dobrze jaka byla inspiracja do tworzenia :P Ale coz, grunt ze wyszlo dobrze i zostawiles oryginalne przetworniki. Gratulacje !
Cudna. Można tylko jeszcze prosić zdjęcie tyłu główki? ;)

magport

(27-12-2013 16:10)wookation napisał(a): [ -> ]Jak w końcu dorwę melodię, pierwszą wersję, to chcę ją zrobić na biało ze złotymi wstawkami.

ja taką mam na warsztacie i będzie biała z chromowanym osprzętem.

b.t.w. dzisiaj maluje korpus to może jutro dam foto :)(temat melodia-odrodzenie????)

(27-12-2013 14:31)rzech napisał(a): [ -> ]Powstanie galeria DEFIL CUSTOM

moja melodia będzie sie tam również zaliczać ???? :)
Było by świetnie :)
Stron: 1 2
Przekierowanie